Voor ons is de gezondheid van onze klanten en medewerkers topprioriteit. Ondanks interne maatregelen, staan we voor je klaar! Je kunt gewoon bestellingen plaatsen, we leveren vlot uit en onze medewerkers zijn digitaal en telefonisch bereikbaar. Wij worden nog dagelijks bevoorraad en hebben voldoende eigen voorraden liggen.
Wij volgen de maatregelen zoals die door het RIVM worden geadviseerd, zie: www.RIVM.nl
Levertijd in Nederland circa 1-3 werkdagen
Leveringen in Belgie gestopt tot 1 juli 2020
Openingstijden zijn ongewijzigd
Aanvoer nieuwe voorraden verloopt normaal
Eigen voorraad goed
Afhalen is mogelijk
Bewerkingen zoals lassen en boren niet meer mogelijk
De bezoekers van onze locatie op de Venusweg 15 in Leeuwarden kunnen orders afhalen en ook weer zelf in de restbakken van de IJzermarkt kijken. Geef uw bestelling van de tevoren via Whatsapp of mail door en betaal deze alvast online om het contactmoment aan de balie zo kort mogelijk te houden.
Het is op dit moment, als gevolg van de corona maatregelen, extreem druk. Wij kunnen daardoor geen boor- of laswerkzaamheden voor u uitvoeren.
Openingstijden blijven voorlopig ongewijzigd tussen 8.00 en 17.00 uur


De leveringen in Nederland verlopen normaal zoals u van ons gewend bent. als gevolg van extreme drukte bij onze expediteur kan de levertijd mogelijk 1-2 dagen langer zijn. Transmission vraagt u wel om rekening te houden met het volgende:
- Chauffeurs vragen u niet meer om op de handterminal af tekenen, maar tekenen voor u af met een door u opgegeven naam of kenmerk. Via onze GPS is de tekenlocatie vastgelegd
- Vanwege de diverse maatregelen die de bedrijven hebben genomen zijn laad- en lostijden langer dan gebruikelijk er kunnen dus vertragingen op treden
- Vanwege de risico’s zijn werkplekbezorgingen niet mogelijk
- Ook onze depots hebben te maken met uitval van medewerkers die uit voorzorg thuis (moeten) blijven. Dit kan leiden tot capaciteitsproblemen in de distributie, langere wachttijden bij telefonische vragen en andere vertragingen
Op 18 maart is bekend gemaakt dat Belgie strengere maatregelen heeft aangekondigd in verband met de corona crisis:
- alle niet-essentiele winkels zullen worden gesloten
- voedingswinkels, supermarkten, apotheken, krantenwinkels. dierenvoedingswinkels en banken blijven open
Onze expediteur heeft aangegeven dat wij geen bestellingen meer naar Belgie kunnen verzenden aangezien de depots vol lopen.


Vragen via mail, telefoon of Whatsapp worden altijd beantwoord door iemand met verstand van metaal. Ook aan de balie kunt u er altijd op rekenen dat wij met u willen mee denken.
Wij zijn van maandag tot en met vrijdag te bereiken tussen 08.00 en 17.00 uur. Offerteaanvragen en informatieaanvragen via de mail proberen wij altijd dezelfde dag te beantwoorden.
>Telefoonnummer: 0900-2502500
>Whatsapp: 0636.58.58.00
>Mail: contactformulier